Uzun yıllar ar-ge ve inovasyon çalışmalarını yaptığımız, doğru çalışma partneri ve hayallerimizle şekillendirdiğimiz projemizi artık hayata geçirip tanıtma vaktinin geldiğine inandık. 2016 yılı bizim bu projeye start vermek için uygun bir yıl olduğunu düşünerek kolları sıvadık. BLACK POİNT ismi ile doğru nokta sloganı doğru uyumu yakalayınca doğru bir projeyi başlaştığımıza bir kez daha inandık. Denizli’ye, kendine özgü, kaliteli ve herkesin rahatlıkla gidebileceği bir mekân kazandırmayı hedefleyen Black Point mimarisi, deneyimli ekibi, farklı çizgisiyle misafirlerimize en özel lezzetleri ve hizmetleri sunmayı amaçladık.

Her damak tadına hitap eden zengin menümüzdeki tüm yiyecek ve içecekler usta şeflerimiz tarafından Black Point mutfağında titizlikle hazırlanıyor. Damağa olduğu kadar göze de hitap edecek özenli bir sunumla Black Point lezzetleri ni tatmanız için sizleri bekliyoruz. Hem damak tadı için hem de konseptimizden dolayı bulunduğumuz şehirden ve farklı şehirlerden gelen müşterilerimizi ağırladıkça çok olumlu tepkiler almayı hedefledik.bunun yanında bu oluşumu Denizliden bir mekanın kendi çizgisi ve konseptiyle başka şehirlerde de hizmet vermesi amaçlayarak alt yapıyı hazırladık.


Bizi franchising çalışmalarında bizi doğru temsil edecek yatırım ortaklarımızla buluşup, başka şehirlerde de aynı damak tadını ve aynı zenginliği yakalamayı hedefliyoruz.


Adres

Servergazi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:12/A Blok Denizli

Rezervasyon Telefon

0258 373 22 66 / 0553 885 19 22

Rezervasyon Email

info@blackpointdenizli.com